top of page

 טיול שהוא

מסע בתוך גלויה

רק הרקע.png

מילים טובות

רק הרקע.png

תמונות מהחוויה

רק הרקע.png

שאלות ועוד

רק הרקע.png

תאריך יציאה

רק הרקע.png

תכנית הטיול

כנפי רוח

מסע בני ובנות מצווה לאיטליה

יציאה: 23.07.24 - חזרה: 27.07.24

לפרטים והרשמה

יש רגעים בחיים שכדאי לתפוס בשתי ידיים, לייצר במו ידייך את רגעי הנחת, האושר והרגעים שחלמנו אותם כשהיא/הוא נולד/ה.

הרגעים האלה חולפים, אבל כדאי לנצור יחד רגעים איכותיים שיהוו זמן משמעותי שיבנו את היחסים שלכם לכל החיים, כי את הטיול הזה יחד, אתם/ן לא תשכחו.

הוא יהפוך להיות אירוע מכונן עבור שתיכן/ם.

את יכולה לדמיין רק אותך ואותו/אותה אורזים יחד לפני מסע משותף?

מכירים חברים וחברות חדשים מכל הארץ, צוחקים יחד בחדר, נהנים ממסעדות טובות, חויות משותפות כמו לונה פארק, פארק חבלים, סדנת בישול, ונופים יפים של איטליה.

במהלך הטיול יש גם מפגשים ומשחקים מקרבים שיגרמו לכן/לכם  לקבל מתנה בלתי נשכחת: שיח שכל אמא חולמת לשמוע, מה הבת/הבן חושב/ת על הקשר ביניכם והזדמנות לומר לו/לה את מה שעל ליבך.  

שאלות כמו: איך את רואה את הקשר שלנו בעוד עשר שנים? מה את אוהבת בי ?

שיחות שביום יום אין זמן אליהן או שאם תשאלי אותה היא תגיד לך "באמא שלך, מה את חופרת?"

אני מזמינה אותך להצטרף אלי למסע מרתק.

גלידה רות.jpg
בנות מצווה 1

טיול אימהות בנות בני מצווה מבלי שאת צריכה לדאוג לאן את נוסעת, איך תגיעי לשם ואיך לעזאזל תגרמי לה להתעורר מחר בבוקר וללכת איתך לא רק לשופינג. טיול למקומות קסומים ומיוחדים באיטליה, לחבל אומבריה ורומא.

טיול שבו גם את תרגישי חופשה, שיש מי שדואג לשתיכן, כמו מחנה קיץ אבל כזה מפנק ובוטיקי.

 

טיול שיהפוך להיות אחד הזיכרונות והחוויות המשמעותיות שיהיו לך ולבתך/בנך יחד.

זהו טיול ששם דגש על הקשר שלכן והינו חשוב בתקופה רגישה כל כך של גיל ההתבגרות.

במסע מתגלות עוצמות מיוחדות שנמצאות בכל אחת ואחד מאיתנו.

מבטיחה לך מסע משמעותי ובלתי נשכח,

לך ולבתך או בנך.

תכנית הטיול

 • 09.07.24 יום שלישי - המסע מתחיל
  בשעה 04:00 נפגשות בטרמינל 3 הטיסה, LY573 ממריאה בשעה 07:00 עצירה בריזוורט האגם הירוק המשקיף לאגם ברבורים יפיפה. ארוחת צהריים ומפגש היכרות של חברות הקבוצה. נגיע לעיירה היפה סינאייה. העיירה שקרויה על שם סיני. העיירה שוכנת בהרי הבוצ'זי, אחד המקומות היפים ברומניה. הגעה למלון בשעות הערב.
 • 10.07.24 יום רביעי - להתעורר בלב יער
  09:30 -08:30 ארוחת בוקר 9:30 -10:15 מפגש בוקר הכולל כתיבה, שיח וקלפי מודעות. נסיעה לפיאטרה קירוולי לטיול בטבע ההררי של הקרפטים, סלעים משוננים, נהרות ועצי שלכת. העיר ברשוב : ביקור ברחוב הצר ביותר בעולם ובבית הכנסת. זמן חופשי בעיר העתיקה והאלגנטית. הגעה למלון וזמן רגיעה במלון – אפשרות להזמין טיפולי ספא מראש, החל מהשעה 16:00. 20:30 ארוחת ערב במסעדת הציידים.
 • 11.07.24 יום חמישי - כפרים ועיירות ציוריות
  09:30 -08:30 ארוחת בוקר ניסע לכפר מקומי אותנטי ויסקרי, נאכל ארוחת צהריים בכפר מסנדורף אצל זוג ששינה את חייו העירוניים ועבר לכפר. נסיעה לעיר היפה והצבעונית סיגישוארה. חזרה בשעות הערב למלון. ארוחת ערב חופשית בקרבת המלון או במסעדת המלון.
 • 12.07.24 יום שישי - כן דובים וכן יער
  09:00 -08:00 ארוחת בוקר נסיעה לשמורת הדובים. שמורת שנועדה להציל את דובי רומניה שעברו התעללות. הדובים נמצאים בלב היער ואנחנו נבקר אותם (אל דאגה, המקום מוגן). הגעה לבראן והסיפור המסתורי סביב דרקולה, זמן פנוי לשיטוט בשווקים המקומיים. נסיעה באחד הכבישים היפים והלא מוכרים של רומניה, תחושה שאנחנו נמצאות בשוויץ, בתי עץ, פרות רועות באחו. הגעה למלון, זמן התארגנות לקראת יציאה לערב מסכם. ארוחת ערב מסכמת במסעדת השף של ג'וזף חדד - mace
 • 13.07.24 יום שבת - עבר, הווה, עתיד
  ארוחת בוקר במלון וסיכום טיול. 11:00 יציאה לסיור מודרך עם יעל פרי שמתגוררת בבוקרשט. נבין את ההיסטוריה, את המהפיכה ונרגיש כי ההיסטוריה מתעוררת לחיים, סיור מרתק ומומלץ במיוחד. זמן פנוי לשוטטות בעיר העתיקה בבוקרשט וארוחת צהריים חופשית. 17:00 -15:00 שופינג בקניון ביאנסה 17:30-19:30 לספא טרמי מבנה יפיפה של בריכות ועצי דקלים וסחלבים, תחושה כאילו אנחנו בתאילנד. מקולחות, רעננות ושמחות נעזוב לכיוון שדה התעופה. נסיעה לשדה התעופה, הגעה בשעה 22:00 המראה בשעה 00:15 טיסת אלעל LY576 נחיתה בתאריך 14.07.24, בשעה 02:50 בישראל

התוכנית עשויה להשתנות בהתאם למזג האויר או בימים מסוימים.

תכנית טיול
תאריך יציאה