top of page

צרי קשר עוד היום לפרטים והרשמה!

אם את יכולה לחלום את זה, את יכולה לעשות את זה!

במרוץ החיים, בעשיה היום יומית בין העבודה, הבית והילדים.. אנחנו לא עוצרות.

 מה דעתך על כמה ימים רגועים, להתבוננות, לנשימה, ולקבלת השראה ?

אני מזמינה אותך לחיות את הרגע ולהצטרף למסע נשים ברומניה.

מסע המשלב אחוות נשים תוכן ויצירה, בנופים כפריים קסומים, מנזרים מצוירים ואגמים כחולים.. המסע ייחודי, מעורר השראה וממנו אנו חוזרות ומגלות כמה אנחנו יכולות, מעזות ומיוחדות.

אני רות רונן, בת 39 , אמא לארבעה ילדים, יזמית, מגיעה מעולם הילדים והתיאטרון.

חולמת ומגשימה ומאמינה שלכל אחת ואחת יש את היכולת להפוך את החלומות למציאות, לראות את הטוב ואת עוצמותיה, במיוחד במסע וכשאת חלק מאחוות נשים. בזכות העבודה עם הילדים והמסע החוייתי הבנתי את כוחו של הרגע, את ה"כאן ועכשיו" ואת האופטימיות

גם את יכולה!! 

לפרטים והרשמה

Success! Message received.

תאריכי אביב - קיץ                 2018

טיול לצפון מזרח רומניה, איזור המנזרים המצוירים , בוקובינה.  והעיר היפה יאש.

טיול בוטיק המשלב סדנת התעוררות עם קלפי מודעות ותמונות ילדות
אל החלומות שהיו וישנם, אל כוח היצירה והאמונה בעצמי. 

חיבור לטבע ובעיקר לראות את מי שאת דרך מסע אישי וקבוצתי
את כל היופי מסביבנו ובנו.
מסלולי הליכה נעימים, פינוקים ואחוות נשים, חיבור לכאן ועכשיו, ולחלומותייך.

תאריכים : 

24-28 באפריל

9-13 במאי 

11-15 ביוני

16-20 ביולי

הטיולים הקרובים | 2017

 • טיול בלתי נשכח לחיים אימהות ובנות בני מצווה
  טיול בלתי נשכח לחיים אימהות ובנות בני מצווה
  טיול מהנה וטיול מהנה ומשמעותי המותאם גם לילדים וגם לאמהות ובו נחווה את איטליה דרך נופים יפיפים,רכבל סלים, ביקור במפלי השיש הגובהים, לונה פארק עם כל המתקנים ה"שווים", פארק חבלים נשן במלון הטובל בטבע היפה, עם בריכת שחיה זמן איכות בו את לא צריכה לדאוג ולתכנן כלום הזדמנות להכיר חברות חדשות מכל הארץ.
 • לוקחת פסק זמן
  לוקחת פסק זמן
  טוסקנה, חבל ארץ יפיפיה באיטליה, פירנצה, סמטאות יפיפיות, גשרים רומנטיים ובנוסף נגיע בתקופה מיוחדת :קרנבל בובות ענק בטוסקנה על חוף הים בויאה רג'ו טיול נשי בקבוצה של 16 משתתפות , מסעדות מעולות, מפגשי נשים כל בוקר עם תכנים של חשיבה חיובית והתמקדות בטוב כל זה בנופיה הקסומים של איטליה. ובמלון מפנק
 • מזמנת ניסים בחיי - יצירת לוח חזון לשנת 2024
  מזמנת ניסים בחיי - יצירת לוח חזון לשנת 2024
  "כל דבר הוא נס אין דבר שהוא נס" איך את רואה את מציאות חייך,האם את רואה ניסים בחייך במיוחד לחג חנוכה מפגש נשים בוטיקי אצלי בכפר, על חשיבה חיובית חשיבות הדמיון ואיך ניצור ונמשוך לחיינו את השפע ואת מה שחשוב לנו בחיינו נכין לוח חזון לאור עקרונות בריאת המציאות. יום שני 08.1.24 10:30-13:00 מרכז מיליה
 • מוארת באיטליה, טיול כריסמס
  מוארת באיטליה, טיול כריסמס
  אוירת החג וההתרגשות אופפת את כל חבל אומבריה לקראת הכריסמס. נבקר בעיירות ימי הביניים, דוכני החג עם התוצרת המקומית, סדנאת בישול, טעימות יין ביקב, ועוד הפתעות, נלון במלון ספא מפנק עם מבנה אותנטי קלאסי.
 • למצוא את התקווה בתקופה הזו
  למצוא את התקווה בתקופה הזו
  סדנה מיוחדת לימים אלו של תקופת המלחמה, למי שמרגישה שהיא לא מכירה את עצמה בימים אלו, ששום דבר לא יציב וברור לה, שלא מוצאת מה מרגיע אותה או איך אפשר להרגיש טוב שלא מצליחה להשתלט על המחשבות נפגש פעם בשבוע למרחב מכיל רגשות, ותקבלי כלים לצמיחה ולהתפתחות, חברות חדשות, עידוד תקווה ואופטימיות.
 • יש לך כנפי רוח - להכיר את החוזקות שלי
  יש לך כנפי רוח - להכיר את החוזקות שלי
  כמה חשוב לדעת להכיר ולתת שם לתכונות המיוחדות ששייכות רק לי. מפגש נשים אינטימי בביתי שיגביר לך את הביטחון העצמי, לא תקבלי את עצמך כמובן מאליו ותדעי שיש לך כנפי רוח. ידיעת כנפי הרוח עוזרת לך להתמודד מול מצבים, להתמודד במפגשים חברתיים ובכלל להכיר את עצמך ואת המקומות שבהם את מרגישה חוזקה.
 • טיול אמהות ובני בנות מצווה
  טיול אמהות ובני בנות מצווה
  טיול מהנה וטיול מהנה ומשמעותי המותאם גם לילדים וגם לאמהות ובו נחווה את איטליה דרך נופים יפיפים,רכבל סלים, ביקור במפלי השיש הגובהים, לונה פארק עם כל המתקנים ה"שווים", פארק חבלים נשן במלון הטובל בטבע היפה, עם בריכת שחיה זמן איכות בו את לא צריכה לדאוג ולתכנן כלום הזדמנות להכיר חברות חדשות מכל הארץ.
 • המסע אל הלב-גאורגיה 22-27 ביוני
  המסע אל הלב-גאורגיה 22-27 ביוני
  מסע לגאורגיה טיביליסי והרי הקווקז הצפוני, כפרים, סדנת בישול, טבע ומפלים. טיול בוטיק חלוצי בקבוצה של 14 משתתפות.
 • זה הזמן שלך לפרוח - טיול פסטיבל הפרחים באיטליה ,
  זה הזמן שלך לפרוח - טיול פסטיבל הפרחים באיטליה ,
  טיול בוטיק לחבל אומבריה, ה"אחות הפראית של טוסקנה" , במיוחד בתקופת פסטיבל הפרחים בספלו, שבו כל העיירה מתקשטת במרבדי פרחים טריים. עיירות ציוריות מתקופת ימי הביניים, סמטאות יפיפות, מפלים ומסעדות מעולות, טיול לנשים שרוצות לשמוח, להכיר חברות, להכיר עוד את עצמן דרך מפגשים טקסטים והרפתקאה בילתי נשכחת .
 • המסע לחלום,מסע נשי למטאורה לצפון יוון ההררית וסלוניקי
  המסע לחלום,מסע נשי למטאורה לצפון יוון ההררית וסלוניקי
  טיול נשים לצפון יון. לצאת למסע של שמחה!! טיול להרי זגוריה, מנזרי מטאורה, יואנינה, מצובו שויץ של יון ויום אחרון בסלוניקי. לאורך כל הטיול יתגלה טבע פראי של הקניון הצר בעולם, נהרות וכפרים. הזדמנות שלך להרפתקאה בילתי נשכחת, להכיר חברות חדשות ולגלות את ההנאה בלהיות בכאן ועכשיו.
 • איטליה המסע אלייך בפסטיבל
  איטליה המסע אלייך בפסטיבל
  טיול בוטיק לחבל אומבריה, ה"אחות הפראית של טוסקנה" , עיירות ציוריות מתקופת ימי הביניים, יקבים וסמטאות יפיפות בתקופה מיוחדת של פעם בשנה בפטיבל ברחובות גוביו
 • יאסו צפון יוון והמנזרים התלויים
  יאסו צפון יוון והמנזרים התלויים
  מסע נשי לצפון יוון, כפרים ציורים, טבע והרים, מנזרים תלויים וטברנות משמחות. בקבוצה נשית שבה תרגישי מיד שייכת, תכירי נשים חדשות שרוצות לצאת מהשיגרה להרפתקאה באמצע החיים, לשמוח, להנות ולקחת זמן לעצמן.
 • מסע אל השמחה בקרפטים ברומניה
  מסע אל השמחה בקרפטים ברומניה
  מחפשת שקט? כמה ימים שבהם תרגישי עטופה? נופי הקרפטים נגלים מחלון חדרך, מטיילת בעיירות היפות, נהנית בספא בבוקר תוכלי להצטרף לשיעור יוגה תכירי נשים בדיוק כמוך שרוצות להכיר חברות. מסקרן אותך וקורא לך? מזמינה אותך לחופשה בכפר אותנטי בהרי הקרפטים ברומניה "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
 • הקרנבלים באיטליה 16-21 בפברואר.
  הקרנבלים באיטליה 16-21 בפברואר.
  שני קרנבלים בטיול אחד: קרנבל המסיכות בונציה, אירוע שכל אחת חייבת לבקר בו פעם בחיים, לראות את התלבושות היפות, המסיכות ולחוות את כל זה בשמחה מוסיקה ואוירה נשית קרנבל בובות ענק בטוסקנה על חוף הים בויאה רג'ו טיול המשלב את שני האיזורים הכי יפים של איטליה, גם ונציה וגם טוסקנה.
 • מזמנת ניסים בחיי
  מזמנת ניסים בחיי
  "כל דבר הוא נס אין דבר שהוא נס" איך את רואה את מציאות חייך,האם את רואה ניסים בחייך במיוחד לחג חנוכה מפגש נשים בוטיקי אצלי בכפר, על חשיבה חיובית חשיבות הדמיון ואיך ניצור ונמשוך לחיינו את השפע ואת מה שחשוב לנו בחיינו נכין לוח חזון לאור עקרונות בריאת המציאות. יום שני 26.12 10:00-14:00 כפר אביב
 • הכנת לוח חזון לשנה החדשה
  הכנת לוח חזון לשנה החדשה
  אחרי החגים, כמה שאנחנו רוצות לחזור לשיגרה, להסתער על מה שהבטחנו ולרוץ קדימה מפגש נשי בסימן בקשת בקשות, תכנון תוכניות וחשיבות הדימיון וכוחו של התת מודע כל אחת תכין לוח חזון שיזכיר לה מה הערכים שלה ובמה היא רוצה להתמקד
 • מציאות חלומית - הדרכים להגשמת החלומות שלך
  מציאות חלומית - הדרכים להגשמת החלומות שלך
  אחרי החגים כבר כאן!!השנה את מגשימה את החלומות שלך מרגישה שהחלום שלך צועק לך למה את לא מגשימה את החלומות ? למה רוב האנשים לא מגשימים? מאיפה מתחילים? רק מלחשוב על זה מוותרים. איך מתגברים על הפחד מכישלון? בהרצאה אספר את הסיפור שלי לעבר הגשמת החלומות, משכירה לעצמאית ומשם להוצאת טיולי בוטיק לנשים
 • אהבה באיטליה
  אהבה באיטליה
  טיול בוטיק לחבל אומבריה, ה"אחות הפראית של טוסקנה" , עיירות ציוריות מתקופת ימי הביניים, סמטאות יפיפות, מפלים ומסעדות מעולות כל זה יחד עם מפגש נשים כיפי ומשמח.

כתבות שפורסמו בעקבות המסע ברומניה:

כתבו 

עלינו

 * כתבתה של קיטי לוי במגזין מסע אחר, לקריאת הכתבה לחצי כאן

* יומן מסע של נתלי תמיר בבלוג עיר-כפר ומה שבינהם, לקריאת היומן, לחצי כאן

רומניה  16-20 ינואר 

סדנאת רק רגע עם גלי לשם 

דמייני את עצמך בכפר אותנטי, בנוף ציורי לקול פכפוך המים, פתיתי השלג הלבנים נופלים מול החלון ברכות, ואנחנו בוילה נחווה סדנאות התבוננות ועומק בהנחייתה של גלי לשם, מלווה אנשים בתהליכי הגשמה ומנחת סדנאות מודעות והעצמה.

נטייל באיזור ונבקר אצל אורגת השטיחים, מוזיאון הביצים המצויירות עם האוסף הגדול בעולם, ובמנזרים

שילוב יחודי של סדנאות העצמה  יחד עם טיולים קצרים באיזור. 

נותרו מקומות ספורים.

לינה: וילה בוטיק בכפר  ומלונות  נעימים, זוג בכל חדר. 

כלכלה : מסעדות אותנטיות כל צהריים ומסעדות בוטיק.  בבקרים נכין יחד ארוחת בוקר עשירה וטובה.

ארוחת ערב מקומית  בוילה.

תחבורהנסע ברכב מיני ואן עם נהג צמוד שאוסף אותנו משדה התעופה וילווה אותנו לאורך כל המסע. 

טיסה: עם wizz air, נחיתה ביאש וחזרה מיאש. או מהעיר קלוז נאפוקה.

מוזמנת להצטרף  לבד או עם חברה.עד 12 נשים למסע.

סדנאות התבונננות, כתיבה וקבלת מתנה יומן מסע לכל אחת מן המשתתפות . מפגש היכרות לפני המסע בין המשתתפות.

אפשרות לארגן מסע פרטי לחברות / אמהות עבור 10 נשים. 

המלצות מבנות שהשתתפו במסעות לרומניה : 

איך מסכמים חוויה כל כך עוצמתית ..טיול בן ארבעה ימים לרומניה עם חבורת נשים ואמהות מדהימות, שהחליטו להתנתק מהכל בדיוק בתחילת השנה החדשה. ואני ששתיתי מיץ אומץ ויצאתי לטייל עם עוד 12 נשים שאיני מכירה חוץ מאחת . בסיכומה של החוויה העוצמתית והנשית הזאת לא נותר לי אלא להודות על הזדמנות שניתנה לי (ורות תודה לאל שבטחתי בך והלכתי בעקבותייך ותודה על החלומות שלך שאת מגשימה ועוד תמשיכי להגשים) .
מה לא היה שם? הכל מהכל והתמונות יכולות לספר רק את מה שרומניה לא התחיבה להשאיר ברומניה"...

נעמה אביעד

bottom of page